Konkurs - wygraj książkę kulinarną!

piątek, 6 czerwca 2014

Konkurs - wygraj książkę kulinarną!

Temperatura rośnie, robi się coraz cieplej, wczoraj na blogu był mrożony sernik, a żeby jeszcze się ochłodzić, dziś zabieram Was na północ, do Szwecji! 
Dzięki współpracy z księgarnią kulinarną Cookoff, mam dla Was konkurs, w którym do wygrania pięknie wydana i ilustrowana książka - Traditional swedish cooking Caroline Hofberg.

Warto ją mieć na swojej półce, bo w książce znajdziecie mnóstwo przepisów, ale i piękne zdjęcia, nie tylko jedzenia. Ja akurat lubię poznawać nowe kuchnie, więc sama bym się z takiej książki ucieszyła. Kuchnia północy jest bogata i pomysłowa i nie składa się wyłącznie z klopsików z IKEA, jak twierdzą niektórzy, a dzięki tej publikacji można poznać to, co faktycznie pojawia się na szwedzkich talerzach.


Co zrobić, żeby wygrać tę książkę? Oto przepis na wygraną:

od dziś (6.06) do następnej soboty włącznie (14.06) wyślij na mój mail: martakornak@gmail.com przepis wraz z autorskim zdjęciem na danie pochodzące ze szwedzkiej kuchni (jeśli będziecie korzystać z jakiegoś przepisu, podajcie proszę źródło).

Wszystkie nadesłane zdjęcia będziecie mogli obejrzeć na profilu facebookowym księgarni Cookoff, a ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń spełniających warunki konkursu wybierzemy jednego zwycięzcę, w którego ręce trafi książka.

Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową oraz na kornikowym fanpage'u.

Do dzieła i powodzenia!


*źródło zdjęcia - amazon.com

6 komentarzy

 1. bardzo ciekawy konkurs :) pytanie głupie mam, tylko zdjęcie ma być autorskie??? szwedka nie jestem więc z ta kuchnia mam do czynienia jedynie w książkach i na blogach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiewióro, kuchnia szwedzka nie jest kuchnią bardzo znaną, więc nie wiem, czy dacie radę wymyślić coś od podstaw. Oczywiście nie chciałabym widzieć przepisów kopiowanych 1:1, bo zawsze coś można zmienić, nawet dla smaku. Ale jeśli będziesz korzystać z jakiegoś przepisu, podaj proszę źródło:)

  Marianno, super!

  OdpowiedzUsuń
 3. oczywiście nie kropka w kropkę :) właśnie mam w planach obiad niedzielny rodem ze Szwecji inspirowany jedną z książek stąd pytanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiewióro, no to super, pysznego obiadu i czekam na maila:)

  Nena Kompan,zapraszam do udziału!

  OdpowiedzUsuń

Skrobniesz coś? Dziękuję!