Konkurs fotograficzny

piątek, 4 października 2013

Konkurs fotograficzny

W jednym z ostatnich wpisów pokazywałam Wam stylowy różowy garnek Eela firmy Neoflam. A dziś mam taki jeden garnek do rozdania! Jeśli zastanawiacie się, czy warto wziąć udział w konkursie, odsyłam Was do wpisu o zupie dyniowej z gruszką i rozmarynem, w którym możecie przeczytać moją opinię o tymże garnku. 

Co zrobić, by go wygrać? Wystarczy wybrać któryś z przepisów z mojego bloga, ugotować danie i zrobić zdjęcie i wysłać je na mojego maila. Szczegóły poniżej:)
 Zasady Konkursu

1. Organizatorem konkursu jest blog Kornik w kuchni
2. Fundatorem nagród jest Neoflam Polska.
3. Konkurs organizowany jest na obszarze Polski w dniach od 04.10.2013 r. do godziny 23:59 18.10.2013 
4. Zadaniem Uczestników konkursu jest: 
 - przesłać zdjęcie dania przygotowanego z przepisu pochodzącego z bloga Kornik w kuchni (można korzystać ze wszystkich przepisów zgromadzonych na blogu) na adres martakornak@gmail.com - na zdjęciu powinna być widoczna karteczka z odręcznym napisem "Konkurs Kornika" - zdjęcia zostaną zamieszczone w galerii na fanpage bloga Kornik w kuchni i podpisane imieniem lub nickiem Uczestnika.

- polubić fanpage bloga Kornik w kuchni na facebooku
5. Biorąc udział w konkursie Uczestnik wyraża zgodę na zamieszczenie nadesłanego zdjęcia wraz z imieniem/nickiem pod powyższym adresem.
6. Każdy Uczestnik może przesłać dowolną liczbę zgłoszeń.
7. Każdy Uczestnik może modyfikować receptury, jednak w takich granicach, by potrawa przypominała pierwowzór.
8. W konkursie nagrodzony zostanie jeden Uczestnik, którego praca zostanie oceniona jako najciekawsza i zostaną spełnione wszystkie wymogi regulaminu konkursu.

9. Nagrodą jest: garnek Eela firmy Neoflam - o średnicy 20cm ze szklaną pokrywą w kolorze różowym o wartości 180 zł brutto. 
10. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na blogu Kornik w kuchni najpóźniej do 21.10.2013 r.
11. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie na adres martakornak@gmail.com przez nagrodzona w konkursie osobę danych kontaktowych do wysyłki (imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z telefonem kontaktowym dla kuriera) w ciągu 5 dni roboczych od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach. Przesyłając dane adresowe Laureat wyrażają zgodę na wykorzystanie podanych danych osobowych w celu wysyłki nagrody. 
 

3 komentarze

  1. Kilka bardzo fajnych przepisów już mam na oku :) Na pewno spróbuję swoich sił w konkursie...

    OdpowiedzUsuń
  2. basinepichcenie, bardzo się ciesze i z niecierpliwością oczekuję zgłoszenia:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jedno już poszło. Mam nadzieję, że dotarło :)

    OdpowiedzUsuń

Skrobniesz coś? Dziękuję!