O MNIE

O MNIE

Kornik w kuchni to blog, który powstał z pasji do gotowania i fotografowania. W tym miejscu chcę Cię zainspirować i pokazać, że jedzenie bez mięsa nie musi być nudne, wręcz przeciwnie!

Blog to dla mnie nie tylko miejsce, gdzie dzielę się swoimi pomysłami, ale także sama poznaję nowe smaki, kombinuję i łączę je ze sobą w ciekawych i smacznych zestawieniach. Chcę Ci podpowiedzieć, jak korzystając z sezonowych produktów, stworzyć coś pysznego. Tu entuzjaści niebanalnej kuchni znajdą coś dla siebie!

Dzięki swojej pasji robię to, co kocham nie tylko po godzinach. Zawodowo jestem dziennikarką kulinarną, prowadzę jeden z najpopularniejszych serwisów kulinarnych w Polsce, co sprawia, że z gotowaniem i tym, co dzieje się w szeroko pojętych kulinariach, obcuję na co dzień. Uwielbiam oglądać blogi poświęcone gotowaniu i fotografii jedzenia – podziwiać zdjęcia, podglądać aranżacje i zbierać kulinarne i fotograficzne inspiracje.

Ze swoimi kulinarnymi zainteresowaniami wychodzę jednak poza blog. W zakładce „Domowa Cukiernia” masz możliwość zamówienia ciast, ciastek, tortów czy chlebów na specjalne okazje lub po prostu, wtedy, kiedy tęsknisz za domowymi, pełnymi smaku wypiekami.

 

Zapraszam!

 


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Skrobniesz coś? Dziękuję!